Vizyon

Müşterilerimiz ve paydaşlarımız için sürekli memnuniyet sağlarken, kendimizi de sürekli geliştirerek bir dünya markası yaratmaktır.

Misyon

Yeteneklerimiz, inovatif teknolojimizle fark yaratmak ve yurt içi - yurt dışındaki faaliyet alanımızda tercih edilen bir firma olmaktır.

Önceliklerimiz

  • Müşterilerimiz: Faaliyetlerimizin odak noktası müşterilerimizin ihtiyaçları üzerinedir . Müşterilerimizin memnuniyetleri aynı zamanda bizim için bir amaç ve bir teşviktir. Yenilikçi ürünleri, yüksek kalitede sunmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını daima en üst düzeyde hizmet ile karşılayabilmemiz için, kişiye özel çözümler sunmak bizim için kalıcı bir sorundur. Müşterilerimiz, pazarlarımız ve özel yeteneklerimiz yaptığımız her şeyin ölçütüdür.

  • Tedarikçilerimiz: Tedarikçilerimizle daima uzun vadeli ve güvenilir iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz. Mevcut tedarikçilerimize güveniyoruz. Tedarikçilerimizden, kalite, dakiklik ve güvenilirlik bekliyoruz. İyi tedarikçi ilişkileri ile, her iki tarafın fayda sağladığı ortak yenilikler ve gelişmeler mümkündür.

  • Çalışanlarımız: Bireysel müşteri gereksinimlerinin esnek çözümü, çalışmamızın ana bileşenidir. Çalışanlarımız en önemli varlıktır. Onlarla birlikte başarılıyız ve onlarlar birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sunabiliriz. Çalışanlarımızın bilgi, yetenek ve bağlılıklarını teşvik ediyor ve kullanıyoruz. Herkesi önerilerde bulunmaya ve inisiyatif göstermeye teşvik ediyoruz. Hatalar olursa, açık bir şekilde tartışırız.

  • Dünya Pazarı: Dünya çapında pazarları aktif olarak analiz edip geliştiriyoruz. Teknokol, dünyanın her ülkesine, insanlara, özel kültürüne ve doğal çevreye saygı duymaktadır. Tüm Teknokol ürünleri uluslararası pazarlanmaktadır. Yeni işbirliklerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Dünyanın neresinde olursa olsun yeni pazarlara açığız. Küresel pazarda, uzun vadeli perspektifleri dikkate alarak hızlı hareket ediyoruz.

  • Ortaklarımız: Teknokol, geleneksel bir aile işletmesinin güçlü yanlarının yaşayan bir örneğidir. Bir aile şirketi olarak varlığımızı sürdürmek en öncelikli konumuz olmuştur. Aile işimizin felsefesi, kişisel gelişim fırsatlarını da ön planda sunmaktadır. Her bireyin kişisel bağlılığını, sorumluluğunu ve işbirliğini planlamaktayız. Bu durum, sadece başarılı geleneğin ve kişisel ilişkilerin sürdürülmesini içermemekle birlikte; esneklik, hızlı kararlar ve bireysel ihtiyaçlara cevap verme de buna dahildir.